Radio
Online
Повiдомити новину

Небайдужі рівняни долучилися до збору вишень для будинку дитини

Це була ініціатива волонтера Валентина Ляхова, активного вболівальника ФК «Верес»:

- У всіх працівників на вихідних звісно ж є свої справи, а вишень на території дитячого будинку багато. Самі ми не можемо обірвати усі вишні, тому й виникла ідея зробити допис у «Facebook». Сьогодні прийшло чимало людей, які побачили оголошення і прийшли, щоб допомогти . Минулого року нас попросив головний лікар будинку допомогти зібрати вишні,  адже всі працівники й так мають чимало роботи. Різні люди допомагають у різний час, так само, як і ми – активні вболівальники ФК «Верес».

На території розміщені ще й яблуні, чи виникала у Вас ідея зробити ще раз таку акцію, але вже з яблуками?

- З яблуками ще не робили, проте можна було б.

Розкажіть детальніше про заходи, або ж акції, які влаштовуєте для діток з цього будинку.

- Коли ми їздимо з рівненським «Вересом» в інші міста України, щоразу відвідуємо дитячі будинки, що розташовані у інших областях та привозимо рівненські цукерки діткам. На День св. Миколая організовували аукціон футболок гравців ФК «Верес», а на ці кошти (зібрали 30 тис. грн), ми змогли купити плазмовий телевізор у цей дитячий будинок, а цього ж року на День св. Миколая будинку подарували ще один телевізор, а ми провели інтернет.

Що потребує Рівненський обласний спеціалізований будинок дитини?

- Звісно ж кошти потрібні, проте увага для діток не менш важлива. Люди повинні приходити і пропонувати свої ідеї, а також різні заходи для дітей. Я вважаю, що цьому дитячому будинку потрібно: 1. Влітку організовувати різні заходи, наприклад, виїзд з дітками у парки, зоопарк 2. Дитячий майданчик, на якому дітки могли б гратися, адже качелі у поганому стані. Потрібно знайти людей-спонсорів, які змогли б допомогти цьому дитячому будинку.

На акцію до Рівненського спеціалізованого дитячого будинку завітало чимало людей, прийшли навіть сім'ї. Рівнянка пані Олена розповідає, що побачила допис у мережі «Facebook» та вирішила допомогти:

- Ця акція снилась мені цілу ніч. Я повинна була сюди прийти. Про акцію дізналась у мережі «Facebook», прочитала допис. Потім знову ця новина з’явилася у стрічці новин. Я вважаю, що люди повинні брати участь у таких акціях, бо чужих дітей немає. Про всіх дітей потрібно піклуватися. Важко уявити своїх дітей на їхньому місці.

Авторка – Юлія Гузій.

Читайте також: