Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщині посилення карантинних обмежень – під забороною парки, дитячі та спортивні майданчики

Сьогодні Уряд затвердив нові заборони та обмеження по всій території України. Вступлять вони в дію із 6 квітня та триватимуть до 24 квітня. Уже в понеділок буде заборонено:

  • Перебувати в громадських місцях без маски чи респіратора;
  • Ходити групами більше ніж дві людини (окрім службової необхідності);
  • Перебувати дітям до 14 років у громадських місцях без батьків;
  • Відвідувати парки, сквери, зони відпочинку, лісопаркові та прибережні зони (крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності);
  • Відвідувати спортивні та дитячі майданчики;
  • Відвідувати установи і заклади, що надають паліативну допомогу, соціальний захист, установи і заклади, що надають соціальні послуги;
  • Перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу.
Особи, які повертаються з-за кордону потрапляють на обов'язкову обсервацію терміном до 14 днів. Також затвердили, що контроль за дотриманням режиму самоізоляції будуть здійснювати поліцейські, військовослужбовці, Національна гвардія, працівники державних установ Міністерства охорони здоров’я тощо. У Рівному також сьогодні на комісії з ТЕБ та НС прийняли ряд змін. Дозволено:
  • Продаж запчастин та приладдя для транспортних засобів;
  • Функціонування усіх видів фінансових установ, у тому числі ломбардів і кредитних спілок;
  • Діяльність приватних медичних закладів (окрім стоматологічних), установ, кабінетів, які надають невідкладну медичну допомогу пацієнтам, які потребують безперервного лікування. Такі заклади забов’язуються дотримуватися усіх карантинних норм та обмежень.
Й надалі продовжують працювати продуктові магазини, АЗС та аптеки у встановленому раніше режимі. Заборони затверджені комісією ТЕБ та НС такі ж, як і по всій Україні (писали про них вище - прим. авт.). Також забов’язали й надалі проводити дезінфекцію приміщень, доріг, тротуарів, прибудинкових зон, транспортних засобів, які доставляють продукти харчування. Збільшили й кількість перебування осіб у приміщенні до 5 000 м2. Тепер там одночасно можуть перебувати 120 людей. Також продовжують діяти й обмеження, які запроваджували раніше. Про них ми писали тут У Рівному нові заборони та обмеження Створили, рішенням комісії й рейдові групи. Вони обстежуватимуть територію міста та притягуватимуть до відповідальності осіб, які палять суху траву та сміття. До таких груп увійдуть представники УЖКГ, поліції, ДСНС, члени відділу екології управління економіки міста Рівного, члени Рівненського міського управління ГУ. Такі ж рейдові групи будуть стежити за дотриманням карантинних норм у місті Рівне та області. Про це раніше на онлайн-брифінгу повідомляв заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко. Зокрема, стежитимуть за виконанням усіх заборон, запроваджених Урядом та комісією ТЕБ та НС. За недотримання карантинних обмежень передбачена адміністративна відповідальність та штраф. Розмір: від 17 до 34 тисяч гривень.

Читайте також: