15 березня у виставковій залі культурно-археологічного центру «Пересопниця» відкрилася експозиція «Мистецтво на війні і не тільки».
Про це повідомили у Рівнеоблраді.
Для відвідувачів представили картини двох військовослужбовців Збройних Сил України – Руслана Міненка з 22 ОББ «Кратос» та Дмитра Михайлова з 24 ОМБр імені короля Данила.
Руслан Міненко — уродженець Рівного. Він продовжив займатися творчістю навіть на фронті – малює, пише вірші, створює пісні та працює у техніці мікрографіки. Минулого року його персональна виставка графіки відбулася в обласному краєзнавчому музеї.
Дмитро Михайлов родом із Дунаївців, що на Хмельниччині. Він відкрив у собі художній талант під час реабілітації у Клеванському госпіталі після важкого поранення у 2023 році. Його роботи вже експонувалися у Дунаєвцях, Львові та Рівному.
Як зазначив директор археологічного центру Іван Солодуха, організація таких виставок є одним з важливих напрямків культурно-просвітницької роботи закладу. Мистецтво допомагає бійцям подивитися на життя з іншого боку, а громадськості змогу зрозуміти їхній досвід та пройдений шлях.
Експозиція триватиме до кінця березня. Вхід вільний.