Поліцейські міграційної поліції Рівненщини примусово видворили нелегала до Туреччини.
Про це повідомили у пресслужбі поліції Рівненщини.
Як зазначили у поліції, 35-річний чоловік у 2021 році приїхав до України, де знайшов дівчину та оселився у Рівненській області. Однак, документів на право перебування в Україні не оформив.
Відтак, іноземець проживав на території держави з порушенням міграційного законодавства, а саме перевищив строк дозволеного перебування.
У 2021 році правоохоронці склали на чоловіка адмінматеріали за ст. 203 КУпАП і ухвалили рішення про примусове повернення його в країну походження, яке він не виконав.
Тож у жовтні цьогоріч, працівники УДМС у Рівненській області за поданням поліцейських міграційної поліції ГУНП повторно склали на іноземця адміністративний протокол за ч. 2 ст. 203 КУпАП. Також ухвалили рішення щодо примусового видворення його у країну походження.
Наразі чоловік перебуває у пункті тимчасового тримання іноземців та осіб без громадянства.