Інспектори рибоохоронного патруля здійснили перевірку на Хрінницькому водосховищі.
Як вони повідомили на своїй фейсбук-сторінці, їм вдалося виявити ряд порушень природоохоронного законодавства.
Так 8 червня на водосховищі поблизу сіл Вербень та Товпижин спіймали на гарячому осіб, які ловилирибу за допомогою сіток. На них склали адмінматеріали за ч.4 ст.85 КУпАП, які готуються для передачі до суду для притягнення до відповідальності винних осіб.
Також 9 червня на Хрінницькому водосховищі поблизу с. Товпижин Дубенського району виявили особу, яка тільки мала намір здійснити вилов водних біоресурсів з використанням забороненого знаряддя лову – сітки, проте завершити свій намір не встигла.
"Та все ж такі дії класифікуються за ч.3 ст.85 КУпАП", - зауважили інспектори.
Дещо пізніше на ті й самій водоймі проте поблизу с. Вербень спіймали ще двох осів, які хотіла пориболовити за допомогою сіток На громадян склали адмінматеріали за ч.3 ст.85 КУпАП.
Рівненський рибоохоронний патруль вкотре закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства.
Читайте також: Злетів у кювет та перевернувся: неподалік Рівного у ДТП травмувався водій легковика