Radio
Online
Повiдомити новину

На боці окупантів, або виїжджайте: як рятувальники покидали окуповані території(ВІДЕО)

У вас є два дні, аби виїхати із міста. У іншому разі ви погоджуєтесь працювати на боці окупанта. Такі слова чули усі працівники ДСНС, які до останнього були на тимчасово окупованих територіях. Залишити усе життя в минулому або перейти на бік загарбників. Перед таким вибором постали сотні українців. 

Працюють злагоджено, наче усе життя в одній команді. Однак ці люди лише віднедавна у пожежній частині міста Рівного. Катерина Сухарева усе життя провела у Слов'янську Донецької області. Аж доки окупанти не зруйнували її будинок. Тоді разом із чоловіком вона була змушена виїхати. У Рівному розпочала життя фактичного із нової сторінки. Єдине що лишилося - це вже звична робота, якій Катерина присвятила 5 років. Жінка працювала диспетчеркою пожежної частини і у Слов'янську.

У подібній ситуації опинився і Олександр Супрун. Чоловік 18 років працював у Приморську Запорізької області. На узбережжі Азовського моря Олександр влаштовував своє життя разом із родиною і двома дітками. А потім у двері постукали вони. Окупанти.

4 доби перевірок, і вже жодної надії. Однак родину командира відділення випустили. Тепер сім'я будує нове життя у Рівному. Живуть із мрією про повернення додому, на вільне узбережжя Азовського моря. Про тихі вечори у колі родини та друзів.

Таких історій тисячі. Однак усі хто зіткнувся із такою ситуацією, щиро вірять що скоро повернуться у рідні стіни. А це Олег Смоляний. Він із родиною прожив в окупації близько місяця, а згодом вороги створили неможливі умови для нормального життя. Утиски стали нестерпними. Тож разом із родиною зібрали усе життя в дві валізи та поїхали.

Усі ці люди їхали у невідомість, із єдиним бажанням - жити на території вільної України. Усіх їх об'єднала спільна війна, яка згуртувала українців, незалежно від мови та місця проживання. Україна обов'язково поверне усі свої території і там знову пануватиме мир. 

Читайте також: