ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Майже пів мільйона гривень збитків під час ремонту шкільних класів: у Дубні судитимуть директора товариства

Фото ілюстративне

Прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно директора приватного товариства, який закупив меблі для класів за завищеними цінами.

Про це повідомили у пресслужбі Рівненської обласної прокуратури.

За даними слідства, товариство виконувало поточний ремонт та облаштування навчальних кабінетів осередку «Захист України» в одному з ліцеїв Дубна.

Втім, до актів приймання виконаних будівельних робіт були внесені відомості із завищеною вартістю меблів та обладнання, а замовник на підставі цих документів оплатив усі роботи. Таким чином директор, неналежно виконавши свої службові обов'язки, завдав громаді Дубна майже 456 тис. грн збитків, які наразі він відшкодував у повному обсязі.

Чоловікові інкримінують службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України). Йому загрожує до 5 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом.

Читайте також: