Radio
Online
Повiдомити новину

До війська з Рівненщини відбули дві сотні строковиків

 1 жовтня в Україні стартував осінній призов на службу в армію. Він триватиме до середини грудня.Стан виконання на Рівненщині заходів з призову на строкову військову службу, розглянули на онлайн нараді під керівництвом голови обласної призовної комісії.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.

«Планове завдання осіннього призову для Рівненщини складає близько 600 осіб з резервом. На сьогодні 202 призовники вже відбули до відповідних військових частин та навчальних центрів. Найкращі показники з виконання плану мають Рівненський та Дубенський райони – 55,9% та 41,3% відповідно», - зазначив голова облсної призовної комісії Сергій Подолін.

Він додав, що питання національної безпеки є надзвичайно важливим. Кожен посадовець та медик повинні відповідально поставитися до організації осіннього призову. Необхідно посилити роботу у тих громадах, де низький відсоток виконання поставленого призовного завдання. 

Щодо осіб, які злісно ухиляються від проходження служби в армії, під час осіннього призову на Рівненщині відкрито 12 кримінальних проваджень.

Нагадаємо, на строкову військову службу у жовтні-грудні 2021 року призиваються громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

 

Читайте також: