Radio
Online
Повiдомити новину

Диверсія на Рівненській АЕС: нацгвардійці та спецпризначенці тренувалися знешкоджувати терористів (ВІДЕО)

Дали відсіч диверсантам. Нацгвардійці та спецпризначенці провели навчання на Рівненській АЕС.  Бійці тренувалися виявляти та знешкоджувати терористів. Детальніше - далі у сюжеті.

Група диверсантів проникла на територію Рівненської АЕС майже на 200 метрів. Інша - намагалася прорватися через один з в’їздів. Таку легенду відпрацьовували нацгвардійці та спецпризначенці під час двосторонніх тактико-спеціальних навчань.

У тренуваннях взяли участь служба фізичного захисту та військова частина 30-45, яка забезпечує охорону та оборону Рівненської АЕС. Так бійці готуються до будь-яких загроз, які можуть виникнути під час диверсії на атомній електростанції.

В результаті навчань всіх терористів знешкодили, спробу теракту ліквідували. А дії бійців аналізуватимуть, щоб посилити ефективність охорони Рівненської АЕС.

Начальник управління з охорони важливих державних об’єктів головного управління Нацгвардії України Віктор Грабчак таким результатом задоволений. Каже: військовослужбовці показали свій професіоналізм, впевненість і досягли того результату, на який розраховували. І додає — хотілося б, щоб до подібних відпрацювань залучали і інші служби.

- Ми побачили в цих навчаннях, що ми повинні залучити і національну поліцію, і Службу безпеки України і ДСНС і місцеві органи державної влади для того, щоб вони розуміли, що єстть об’єкт, який потужний, який охороняється і повинні всі його охороняти і обороняти, а не тільки військовослужбовці національної гварді, - каже начальник управління з охорони важливих державних об’єктів ГУ Нацгвардії Віктор Грабчак.

Такі навчання проводяться регулярно і підвищують боєготовність тих, хто забезпечує фізичний захист Рівненської АЕС.

Читайте також: