ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Четверо спортсменів із Рівненщини вибороли 5 нагород на Чемпіонаті Світу з комбат джиу-джитсу (ВІДЕО)

З корабля на бал. Четверо спортсменів із Рівненщини поїхали на дебютний Чемпіонат Світу із бойового мистецтва Комбат Джиу-Джитсу. Змагалися у складі збірної України. У підсумку вдалося здобути дві срібні медалі та три бронзові. А збірна із представниками нашого краю посіла друге загальнокомандне місце серед 32 країн світу.

Знай наших. Четверо вихованців квасилівського залу боротьби ДЮСШ №5 повернулися із Чемпіонату Світу з бойового мистецтва Комбат Джиу-Джитсу. На світовій першості були команди із 32 країн світу та понад 600 спортсменів. Наші виступали у складі збірної України, яка посіла командне друге місце. До загального результату доклалися і спортсмени з Рівненщини. Квасилівчанин Едуард Ляшук на світовий форум їхав у статусі чемпіона Європи з комбат джиу-джитсу.

Едуард змагався із травмою, яку отримав напередодні Чемпіонату. Та попри це без проблем дійшов фіналу. Там змушений був знятися. Боровся проти одесита.

Ще один квасилівчанин Тимур Самедов виступав відразу у двох розділах. Якщо в Едуарда міжнародний досвід боротьби із комбат джиу-джитсу був, то для Тимура це перші в житті подібні змагання. До цього він виступав лише на Чемпіонаті України, де став переможцем у ваговій категорії понад 93 кілограми. На Чемпіонаті Світу виступав у двох розділах. У кожному провів 4 сутички.

У квасилівському залі боротьби займається і здолбунівчанин Владислав Сафронов. Він пожежник. Тренується щодня після служби. На Чемпіонат Світу їхав як переможець Чемпіонату України. У ваговій категорії до 77 кілограм було 27 суперників, Владислав провів 5 сутичок. У підсумку здобув бронзу, яку присвятив дружині та доньці.

Також вдало виступила на Чемпіонаті Світу жителька села Корнин Тетяна Климова. Вона боролася у ваговій категорії до 65 кілограм. На міжнародних змаганнях була у статусі віцечемпінки України. Тренер спортсменів із Рівненщини каже, таким видом спорту як комбат джиу-джитсу розпочали займатися лише цього року.

Спортсмени квасилівського залу боротьби уже будують плани на наступний рік. Кажуть, роботу над помилками провели, відтак наступного разу будуть їхати виключно по золоті нагороди.

Читайте також: