Radio
Online
Повiдомити новину

Багато поранених: у Рівному пройшло навчання лікарів (ВІДЕО)

До Рівненської лікарні надійшла велика кількість поранених. Таку ймовірну ситуацію сьогодні на практиці відпрацьовували медики Центральної Міської Лікарні. У закладі, навчання для лікарів в умовах великої кількості поранених проводять постійно, адже медики воюючої країни мають бути готовими до будь-яких сценаріїв. Продовжить Ангеліна Бурак.

Рівненська область знаходиться в тилу, та це зовсім не привід забувати, про війну в країні. Керуючись такими думками, наші лікарі постійно проходять навчання та покращують свої навики з надання медичної допомоги, аби бути готовими рятувати життя наших захісників. Одне із таких практичних занять сьогодні пройшло у Рівненській центральній міській лікарні.

Аби передати своїм Рівненським колегам знання та поділитися власним досвідом, сьогодні до медзакладу приїхав лікар з Америки, який вже 30 років працює у екстренній медицині та точно знає, як діяти в умовах воєнного стану.

"Я приїхав зі Сполучених Штатів Америки, щоб передати знання, як діяти у випадку масових уражень, особливо військових дій, які зараз йдуть в Україні. Сьогодні ми на практиці відпрацювали план надання невідкладної допомоги, у разі появи великої кількості постраждалих і ця лікарня, має такий план. Нашою метою було перевірити, як він працює в реальних умовах та як його можна покращити", - лікар Деніел Дюларо

Для того, аби навчання були максимально наближені до реальної ситуації, організатори влаштували навчання саме для тих лікарів, які сьогодні перебували на зміні, а це близько 50 людей. Окрім того, запросили акторів, які грали ролі пацієнтів з різними ступенями поранення.

Такі навчання у центральній міській лікарні проводятьь постійно, і продовжуватимуть це робити, адже саме цей медичний заклад, вже багато років цілодобово приймає хвори та поранених, а під час воєнного стану їх кількість може значно зрости, тож медики повинні чітко знати що робити в таких ситуаціях.

Читайте також: