Radio
Online
Повiдомити новину

«Ковзанка» на дорогах Рівненщини: через війну виник дефіцит і суттєве здорожчання технічної солі для посипання асфальту

Фото ілюстративне

Вчора, 23 листопада, ввечері на Рівненщині випав дощ а опісля вдарив мороз. Внаслідок цього дорожнє покриття перетворилося на скло.

Дорожники, підрядні організації, комунальники в екстреному порядку наново посипали автошляхи та тротуари.

"Якщо коротко - працювати довелось важко і багато, адже найгірший прогноз погоди, який тільки може бути справдився. Дощ і туман при мінусовій температурі фактично миттєво намерзав на дорожному полотні, навіть поверх протиожеледної суміші - місцями перетворюючи дорогу в ковзанку. Ближче до ранку крижаний дощ змінився інтенсивним снігопадом. Найважче було в східній та центральній частинах Рівненщини. Впорались. Зупинок руху не було. Доїзд до всіх населених пунктів забезпечено", - повідомив заступник начальника Служби автомобільних доріг області Дмитро Леонтіюк.

Він додав, що через війну виник дефіцит і суттєве здорожчання технічної солі та кригоплавильних матеріалів, а також пального. Відтак було змінено вимоги до експлуатаційного стану доріг та самі алгоритми.

"Першочергово і цілодобово обробляються дороги з інтенсивністю руху в 7 і більше автомобілів на добу. Друга черга - дороги з рухом в 3-7 тисяч авто. В комендантську годину не обробляються дороги з інтенсивністю до 3 тисяч автомобілів за добу і на обробку таких доріг- визначено в ДСТУ - збільшено час на обробку, яка починається після завершення опадів", - додав Дмитро Леонтіюк.

Працювало на дорогах Рівненщини вночі 53 машини та механізми і 65 робітників та інженерів.

Читайте також: