Рівнянка Анастасія одна із тих, кому доводиться чекати на громадський транспорт увечері.
Чекаю маршрутку 56, щовечора у мене проблема. Ну просто не можу дібратися додому. Раніше я добиралася без проблем. Зараз я звільняюся після 19:00 і просто не можу дібратися додому, - кажеАнастасія – рівнянка
Відслідкувати рух автобусів у системі «Дозор» Анастасії теж не вдається. Хоч додатком користується вже давно, проте в період карантину наявність певних маршруток у системі – не відображається.
- Ось маршрут 56 маршрутки, і ось десь ось тут, власне, всі маршрутки.
- Тобто я так розумію, вони взагалі з’їхали з рейсу?
- Без поняття де вони, на маршруті їх взагалі немає.
Нарікає на графік руху траспорту і рівнянка Олена. Каже, після 19:00 особливо важко дістатися у будь-який район міста.
Чи це на Ювілейний, чи це на Боярку, чи на Залізничний вокзал. Тому хотілося б покращення. Підбігають люди і не дивляться на чергу. Підбігають і просто сідають, бо потрібно. Мені потрібен тролейбус двійка, або сімка, 47 маршрутка? – кажеОлена – рівнянка
Така ж ситуація з громадським транспортом і у районі «автовокзалу». Аби потрапити до маршрутки, рівняни утворюють чергу. Однак до салону заходять не всі, бо ж за кількістю пасажирів пильно стежить водій.
Із травня цього року у Рівному діяли обмеження щодо руху громадського транспорту та кількості заповнених місць. Згідно з цим протоколом, автобуси курсували до 21:00, а пасажири заповнювали лише сидячі місця.
Зараз ми маємо прийняти рішення зняти це обмеження і продовжити рух транспорту міста до 22 години, - наголосивОлександр Третяк – міський голова Рівного.
А от систему «Дозор» водії не вимикають, - запевняють підприємці. Нарікають лише на технічні несправності, бо ж кажуть, часто такі гаджети ламаються.
Вдень із 285 автобусів, які в нас є, практично 10-15 є поломок у цієї системи JPS.Таких випадків, щоб водії самі відключали, чи перевізники їм давали вказівки – такого у нас виявлено не було, - Ярослав Сахнюк – начальник управління транспорту і зв'язку Рівненського міськвиконкому.
Підприємці зізнаються, хоч на період карантину терплять збитки, проте тепер водії курсуватимуть до 22:00. За цим слідкуватимуть в управлінні транспорту. А порушників постанови – не допускатимуть до наступних тендерів.