Архів
Archive Calendar
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода
Курси валют
USD
27.50 - 27.65
EUR
33.20 - 33.45
RSS СТРІЧКА
Загальний RSS

Телепрограма

Понеділок

Програма передач телеканалу “ITV” на 10 травня 

ПОНЕДІЛОК 10.05

00.00  «Музична платформа» – підбірка сучасних популярних кліпів 

01.00  Світові новини” – огляд світових подій за тиждень

01.30  Історія України у трактуванні братів Капранових

02.00  «Короткий метр» з В’ячеславом Барашем – огляд новинок та трансляція українського короткометражного кіно

02.35  «Легенда» – інтерв’ю з найвідомішими зірками шоу-бізнесу з Романом Мухою

04.15  «Історія без міфів» – освітня програма про суперечливі моменти історії України

04.45  «Гра долі» – відомий серіал про історії життя та кохання видатних українців

05.00  “Висновки” – інформаційно-аналітична програма

06.00  “PRO здоров’я” з Наталею Земною

06.30  “Назустріч сонцю” – програма про людей, які змінюють свої міста та країну

06.50  «Корнієві казки» – вечірня казка

07.00  “Світові новини” – огляд світових подій за тиждень

07.30  Історія України у трактуванні братів Капранових

08.00  Без гриму” – інтерв’ю з цікавими рівнянами

08.30  “Слава Богу Володя” – розважальна програма

08.45  «Кнопка» – розважальна програма

09.00  Художній драматичний серіал «Полдарк»

10.00  Кінопогляд з Анастасією Галанзовською: х/ф «Той, хто пройшов крізь вогонь» 

11.35  «Смачна подорож»  – готуємо з Анатолієм Лук`янчуком

12.00  Мультфільми. «Вруміс», “Дуда і Дада”, “Марін”

14.00  Документальний фільм «BBC: Життя»

15.00  “PRO здоров’я” з Наталею Земною 

15.20  «Мандри країною» – подорожі містами України з Лілією Рубан

16.15   “Загін кіноманів” – розважальна програма

16.50   «Корнієві казки» – вечірня казка

17.00  Мультфільми. «Вруміс», “Дуда і Дада”

18.00  «Топчик» – хіт-парад музичних кліпів з Назарієм 

18.30  «Вітальня» – програма привітань

19.00  “На чистоту” з Олегом Осуховським. Петро Мага.

19.40  “Вікно в Америку” – інформаційна програма

20.00  «Готуємо просто» з рестораном «Gusto» 

20.10  «Історія без міфів» – освітня програма про суперечливі моменти історії України

20.30  «PRO політику» з Павлом Алексєвічем  –  програма-діалог про найважливіші політичні процеси Рівненщини та країни

20.50  «Корнієві казки» – вечірня казка

21.00  Художній детективний серіал «Міс Марпл Агати Крісті»

22.35  “Висновки” – інформаційно-аналітична програма 

23.35  “Слава Богу Володя” – розважальна програма

23.50  «Музична платформа» – підбірка сучасних популярних кліпів 

Вівторок

Програма передач телеканалу “ITV” на 11 травня

00.00  «Музична платформа» – підбірка сучасних популярних кліпів 

01.00  “Світові новини” – огляд світових подій за тиждень

01.30  «PRO політику» з Павлом Алексєвічем  –  програма-діалог про найважливіші 

політичні процеси Рівненщини та країни

02.00  «Мандри країною» – подорожі містами України з Лілією Рубан

03.00  «Легенда» – інтерв’ю з найвідомішими зірками шоу-бізнесу з Романом Мухою

04.35  «Топчик» – хіт-парад музичних кліпів з Назарієм 

05.00  “Висновки” – інформаційно-аналітична програма 

06.00  Про здоров’я з Наталією Земною

06.30  Історія України у трактуванні братів Капранових

07.00  “Світові новини” – огляд світових подій за тиждень

07.35  «PRO здоров’я» з фізіотерапевтом Сергієм Коробовим –  програма про різні 

аспекти здоров’я з  медичними фахівцями

08.00  «PRO політику» з Павлом Алексєвічем  –  програма-діалог про найважливіші 

політичні процеси Рівненщини та країни

08.30  «Готуємо просто» з рестораном «Gusto» 

08.45  «Сад під ключ» – поради садівникам

09.00  «Історія без міфів» – освітня програма про суперечливі моменти історії України

09.20  Художній драматичний серіал «Міс Марпл Агати Крісті» 

11.00  Документальний фільм «Життя після людей»

11.45   «Гра долі» – відомий серіал про історії життя та кохання видатних українців

12.00  Денні новини

12.15  Мультфільми. «Вруміс», “Дуда і Дада”, “Марін”

14.00  Історія України у трактуванні братів Капранових

14.30  «PRO політику» з Павлом Алексєвічем  –  програма-діалог про найважливіші 

політичні процеси Рівненщини та країни

15.00  Без гриму” – інтерв’ю з цікавими рівнянами

15.30  Комфортне місто 

16.00  «Історія без міфів» – освітня програма про суперечливі моменти історії України

16.30  «Час тайм» – світові новини від «Голосу Америки»

16.50  «Корнієві казки» – вечірня казка

17.00  Мультфільми. «Вруміс», “Дуда і Дада”

18.00  “Загін кіноманів” – розважальна програма

18.30  «Вітальня» – програма привітань

19.00  Новини, Погода, Цей день в історії 

19.40  Про здоров’я із Наталією Земною 

20.00  «Пряма мова» з              – відверті інтерв’ю з відомими людьми

20.30  «Гра долі» – відомий серіал про історії життя та кохання видатних українців

20.50  «Корнієві казки» – вечірня казка

21.00  Художній серіал «Містер Селфрідж»

22.00  «Короткий метр» з В’ячеславом Барашем – огляд новинок та трансляція 

українського короткометражного кіно

22.35  «Смачна подорож»  – готуємо з Анатолієм Лук`янчуком

23.00  Новини, Погода, Цей день в історії 

23.30  Історія України у трактуванні братів Капранових

23.50  «Музична платформа» – підбірка сучасних популярних кліпів 

Середа

Програма передач телеканалу ITV” на 12 травня

00.00  «Музична платформа» – підбірка сучасних популярних кліпів 

01.00  Новини, Погода, Цей день в історії 

01.35  Історія України у трактуванні братів Капранових

02.00  «Пряма мова» з  Євгеном Хмарою  – відверті інтерв’ю з відомими людьми

02.30  «Легенда» – інтерв’ю з найвідомішими зірками шоу-бізнесу з Романом Мухою

04.00  «Мандри країною» – подорожі містами України з Лілією Рубан

05.00  Новини, Погода, Цей день в історії

05.30  «PRO здоров’я» з                        –  програма про різні аспекти здоров’я з  медичними фахівцями

06.00  Український гастро-тур

06.50  “Корнієві казки”

07.00  Новини, Погода, Цей день в історії 

07.30  “Комфортне місто”  – програма про проблеми міста

08.00  «Пряма мова» з              – відверті інтерв’ю з відомими людьми

08.30  “PROздоров’я з Наталією Земною”

09.00  Художній серіал «Містер Селфрідж» 

10.40  «Легенда» – інтерв’ю з найвідомішими зірками шоу-бізнесу з Романом Мухою

12.00  Денні новини 

12.10  Мультфільм «Вруміс»

12.50  Мультфільм “Марін”

13.30  Мультфільм “Дуда і Дада”

14.00  «Пряма мова» з   Євгеном Хмарою  – відверті інтерв’ю з відомими людьми

14.30  Документальний фільм «BBC: Життя»

15.20  «Короткий метр» з В’ячеславом Барашем – огляд новинок та трансляція українського короткометражного кіно

16.10  “Кнопка” – розважальна програма

16.30  “Час тайм”

16.50  “Корнієві казки”

17.00  Мультфільм “Вруміс”

17.30  Мультфільм  “Дуда і Дада”

18.00  Телебачення Торонто: ЩЕ

18.30  Вітальня

18.50  Готуємо просто

19.00  Новини, Погода, Цей день в історії 

19.30  Історія України від Т.Г. Шевченка

20.00  ТОП Тема 

20.30  Добра новина з Тарас Сень 

20.50  Корнієві казки 

21.00  Серіал «Віра» 

22.35  Історія без міфів 

23.00  Новини, Погода, Цей день в історії 

23.30  Історія України від Т.Г. Шевченка

23.50  Музична платформа

Четвер

Програма передач телеканалу “ITV” на 13 травня

00.00  “Музична платформа” – підбірка сучасних популярних кліпів 

01.00  Новини, Погода, Цей день в історії

01.35  Історія України у трактуванні братів Капранових

02.00  “ТОП Тема: Субсидія по-новому: хто її не отримає?”

02.30  Телебачення Торонто: ЩЕ

02.45  “Час тайм” – світові новини від “Голосу Америки”

03.00  Художній серіал “Віра” 

04.30  “Короткий метр” з В’ячеславом Барашем – огляд новинок та трансляція 

українського короткометражного кіно

05.00  Новини, Погода, Цей день в історії

05.35  “Мандри країною” – подорожі містами України з Лілією Рубан

06.30  “Історія без міфів” – освітня програма про суперечливі моменти історії України

07.00  Новини, Погода, Цей день в історії

07.30  “Готуємо просто” з рестораном «Gusto» 

07.40  Телебачення Торонто: ЩЕ

08.00  “ТОП Тема: Субсидія по-новому: хто її не отримає?”

08.30  “Добра новина” з Тарасом Сенем – євангельські пояснення та життєві настанови

08.50  “Корнієві казки” – вечірня казка

09.00  Новини, Погода, Цей день в історії

09.30  Художній серіал “Віра” 

11.00  Документальний фільм “Життя після людей”

12.00  Новини: День

12.10  Мультфільм “Вруміс”

12.50  Мультфільм “Марін”

13.30  Мультфільм “Дуда і Дада”

14.00  “ТОП Тема: Субсидія по-новому: хто її не отримає?”

14.30  Історія України у трактуванні братів Капранових

15.00  “Короткий метр” з В’ячеславом Барашем – огляд новинок та трансляція 

українського короткометражного кіно

15.40  “Назустріч сонцю” – програма про людей, які змінюють свої міста та країну

16.00  “Історія без міфів” – освітня програма про суперечливі моменти історії України

16.30  “Час тайм” – світові новини від «Голосу Америки»

16.50  “Корнієві казки” – вечірня казка

17.00  Мультфільм “Вруміс”

17.30  Мультфільм  “Дуда і Дада”

18.00  “Кнопка” – розважальна програма

18.15  “Сад під ключ” – поради садівникам

18.30  “Вітальня” – програма привітань

19.00  Новини, Погода, Цей день в історії

19.40  “PRO здоров’я: унікальні властивості продукту “Йодіс концентрат” –  програма 

про різні аспекти здоров’я з медичними фахівцями

20.10  “Пряма мова” з Іриною Первушевською, директоркою Рівненського ПДМ  –   

відверті інтерв’ю з відомими людьми

20.40  “PRO політику” з  Сергієм Рибачком –  програма-діалог про найважливіші 

політичні процеси Рівненщини та країни

21.00  “Корнієві казки” – вечірня казка

21.10  Художній серіал «Молодий Морс» 

22.30  Без гриму” – інтерв’ю з цікавими рівнянами

23.00  Новини, Погода, Цей день в історії

23.30  “Історія без міфів” – освітня програма про суперечливі моменти історії України

Пятниця

Програма передач телеканалу “ITV” на 14 травня

День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни

00.00  Документальний фільм “Життя після людей”

01.00  Новини, Погода, Цей день в історії

01.35  Історія України у трактуванні братів Капранових

02.00  “Добра новина” з Тарасом Сенем – євангельські пояснення та життєві настанови

02.30  “PRO політику” з  Сергієм Рибачком –  програма-діалог про найважливіші 

політичні процеси Рівненщини та країни

03.00  Художній серіал “Молодий Морс”

04.35  “Історія без міфів” – освітня програма про суперечливі моменти історії України

05.00  Новини, Погода, Цей день в історії

05.35  Художній серіал “Молодий Морс”

07.00  Новини, Погода, Цей день в історії

07.30  “PRO здоров’я: унікальні властивості продукту “Йодіс концентрат” –  програма 

про різні аспекти здоров’я з медичними фахівцями

08.00  “Пряма мова” з Іриною Первушевською, директоркою Рівненського ПДМ  –   

відверті інтерв’ю з відомими людьми

08.30  “PRO політику” з  Сергієм Рибачком –  програма-діалог про найважливіші 

політичні процеси Рівненщини та країни

08.50  Відомі невідомі патріоти Рівного

09.00  Новини, Погода, Цей день в історії

09.30  Художній серіал “Молодий Морс”

11.00  Історія України у трактуванні братів Капранових

11.35  “Сад під ключ” – поради садівникам

11.45  “Готуємо просто” з рестораном «Gusto»

12.00  Новини: День

12.15   Документальний фільм “Життя після людей” 

14.00  “Пряма мова” з Іриною Первушевською, директоркою Рівненського ПДМ  –   

відверті інтерв’ю з відомими людьми

14.30  “PRO політику” з  Сергієм Рибачком –  програма-діалог про найважливіші 

політичні процеси Рівненщини та країни

15.00  “Комфортне місто: Очищення Басів Кута”

15.30  “PROздоров’я з Наталією Земною”

16.00  “Історія без міфів” – освітня програма про суперечливі моменти історії України

16.30  “Час тайм” – світові новини від “Голосу Америки”

16.50  Документальний фільм “BBC Життя” 

19.00  Новини, Погода, Цей день в історії

19.40  “Чергова частина” – кримінальні новини за тиждень

20.00  “Комфортне місто: створення молодіжної ради Рівного”

20.30  “Історія без міфів” – освітня програма про суперечливі моменти історії України

21.00  Художній серіал “Полдарк”

22.00  “Час минулого” – історична програма 

22.15  “Гра долі” – відомий серіал про історії життя та кохання видатних українців

22.30  “У ритмі спорту” – огляд спортивних подій 

23.00  Новини, Погода, Цей день в історії

23.35  “Чергова частина” – кримінальні новини за тиждень

Субота

Програма передач телеканалу “ITV” на 15 травня

00.00  “Музична платформа” – підбірка сучасних популярних кліпів 

01.00  Новини, Погода, Цей день в історії

01.35  “Чергова частина” – кримінальні новини за тиждень

02.00  У ритмі спорту” – огляд спортивних подій 

02.30  “Історія без міфів” – освітня програма про суперечливі моменти історії України

03.00  Художній серіал “Полдарк”

04.00  “Український гастро-тур” – готуємо та смакуємо українські страви

04.35  “Короткий метр” з В’ячеславом Барашем – огляд новинок та трансляція 

українського короткометражного кіно

05.00  Новини, Погода, Цей день в історії

05.35  “Чергова частина” – кримінальні новини за тиждень

06.00  Мультфільм “Вруміс”

06.30  Мультфільм  “Дуда і Дада”

07.00  Новини, Погода, Цей день в історії

07.35  “Чергова частина” – кримінальні новини за тиждень

08.00  “Комфортне місто: створення молодіжної ради Рівного”

08.35  “Сад під ключ” – поради садівникам

08.50  Мультсвіт із принцесою Жасмін

09.00  Новини, Погода, Цей день в історії

09.30  Художній серіал “Полдарк”

10.35  У ритмі спорту” – огляд спортивних подій 

11.10  Документальний фільм «BBC Життя» 

12.10  Мультфільм “Вруміс”

12.50  Мультфільм “Марін”

13.30  Мультфільм “Дуда і Дада”

14.00  “Висновки” – інформаційно-аналітична програма

15.00  Телебачення Торонто: ЩЕ

15.20  “PRO здоров’я: унікальні властивості продукту “Йодіс концентрат” –  програма 

про різні аспекти здоров’я з медичними фахівцями

15.50  Концерт ПДМ до 80-річчя 

18.00  Без гриму” – інтерв’ю з цікавими рівнянами

18.30  “Вітальня” – програма привітань

18.35   “Вікно в Америку” – огляд світових подій

19.00  “Суб’єктивно” з Вікторією Петренко

19.30  “Слава Богу Володя” – розважальна програма

19.45  “Кнопка” – розважальна програма

20.00  “PRO здоров’я” з Наталею Земною

20.30  “Добра новина” з Тарасом Сенем – євангельські пояснення та життєві настанови

20.50  “Корнієві казки” – вечірня казка

21.00  “На чистоту” з Олегом Осуховським. Гість програми Микола Голомша

21.50  “Готуємо просто” з рестораном «Gusto»

22.00  Кінопогляд з Анастасією Галанзовською: х/ф “Іван Сила”

23.30  “Історія без міфів” – освітня програма про суперечливі моменти історії України

Неділя

Програма передач телеканалу “ITV” на 16 травня

День пам’яті жертв політичних репресій

00.00  Художній серіал “Полдарк”

01.00  “Висновки” – інформаційно-аналітична програма

02.00  Художній серіал “Міс Марпл Агати Крісті”

05.00  “Висновки” – інформаційно-аналітична програма

06.00  Документальний фільм “Життя після людей”

07.00  “Суб’єктивно” з Вікторією Петренко

07.20  Погода, Цей день в історії

07.30  «Історія без міфів» – освітня програма про суперечливі моменти історії України

08.00  У ритмі спорту” – огляд спортивних подій 

08.30  “Добра новина” з Тарасом Сенем – євангельські пояснення та життєві настанови

08.50  “Недільне Євангеліє” з Православною Церквою України. 

09.00  “PRO здоров’я” з Наталею Земною

09.30  Трансляція богослужіння із Свято-Воскресенського кафедрального собору ПЦУ

12.00  “На чистоту” з Олегом Осуховським. Гість програми Микола Голомша

12.45  “Недільне Євангеліє” з Православною Церквою України

13.00  Документальний фільм “Життя після людей”

13.45  Кінопогляд з Анастасією Галанзовською: х/ф “Іван Сила”

15.20  Художній серіал “Полдарк”

16.20  “Вікно в Америку” – огляд світових подій

16:40  Документальний фільм “BBC Життя”

17.35  “Смачна подорож”  – готуємо з Анатолієм Лук`янчуком

18.00   “Готуємо просто” з рестораном «Gusto» 

18.10  “Гра долі” – відомий серіал про історії життя та кохання видатних українців

18.30  “Історія без міфів” – освітня програма про суперечливі моменти історії України

19.00  “Світові новини” – огляд світових подій за тиждень

19.40  “Чергова частина” – кримінальні новини за тиждень

20.00  Історія України у трактуванні братів Капранових

20.30  “У ритмі спорту” – огляд спортивних подій 

21.00  “Без гриму” – інтерв’ю з цікавими рівнянами

21.30  “PRO здоров’я: унікальні властивості продукту “Йодіс концентрат” –  програма 

про різні аспекти здоров’я з медичними фахівцями

22.00  “Суб’єктивно” з Вікторією Петренко

22.25  “Час минулого” – історична програма

22.40  “Висновки” – інформаційно-аналітична програма

23.40   “Гра долі” – відомий серіал про історії життя та кохання видатних українців

* – Шукайте телеканал “ITV” у кабельних мережах та на приставках Т-2 в межах міста Рівне та населених пунктів Рівненського, Гощанського, Корецького, Острозького, Здолбунівського, Дубенського, Млинівського, Костопільського та Березнівського районів Рівненської області. У разі відсутності телеканалу “ITV” в кабельних мережах та цифровій мережі Т-2, просимо надсилати повідомлення на e-mail: [email protected] .  



Є новини?
Є новини?