У Рівному немає притулку для тварин: де живуть бездомні собаки (ВІДЕО)

У Рівному немає притулку для собак. Безпритульні чотирилапі, яких відловлюють на стерилізацію живуть ось тут.

У дворі стерилізаційного центру більше сотні собак, декого розмістили у вольєрах, для інших облаштували будки, проте місця для чотирилапих все одно не вистачає.

Стерилізаційний центр перетворився у своєрідний притулок. Після операції собаки потребують тижневої перетримки. Цей час вони проводять тут. Згодом псів випускають на те саме місце, де їх відловили.

Проте є й такі, які потрапляють сюди вдруге, якщо на них знову скаржаться рівняни. Також деякі тварини змушені залишатися в центрі, адже агресивні або ж травмовані вже не можуть бігати вулицями міста. Вони доживають віку в клітках або на подвір’ї. Відповідно пси потребують догляду, що і входить в  обов’язки пана Миколи.

Микола Доглядач

Наблюдать за собаками, чим вони займаються, годувать, прибирать, їсти готовить, зимою кашу варим, це бачок  на 150 літрів, треба зготовить все зварити.

Проблеми із харчуванням тварин немає. Міська рада закупила корм, окрім цього допомагають волонтери і спонсори. Однак, залишається гострим питання утримання собак. Будівництво притулку вартує 16 мільйонів гривень. Кілька років тому зоозахисники розробили проект.

Степан Цип’ящук Водій-ловець Центру стерилізації

Цей будиночок – це перша черга будівництва. Це є хірургічний корпус. Ще такий самий мав добудовуватись отут знизу на рівні двох метрів нижче. Тут має бути по проекту підпорна стіна. СТИК Внизу тут  мають бути по проекту вольєри.

Територія і проект є, проте, грошей на зведення притулку  не виділяють. Так само як  і на розширення штату. Адже кільком доглядачам складно впоратися із утриманням більше сотні собак. На допомогу приходять волонтери. Кілька разів на тиждень пані Лариса навідує своїх улюбленців.

Лариса Василівна Волонтерка

У нас со двора сдали собачек сюда. Вон вот етот вольер. СТИК Я стала к етим ездить ну уже і етим привязалась, уже второй год ежджу. СТИК привязалась к ним они меня уже знают. Приезжаю кормплю падкармліваю, угощаю.

Стати волонтером може кожен охочий. Зі стерилізаційним центром можна зв’язатися телефоном. Собак можна не лише провідати і нагодувати, а ще й вигуляти на повідку за межами території.

Номери телефону:

068 022 15 05

067 364 04 89

https://www.youtube.com/watch?v=-Bq6h0yD1No&feature=youtu.be

Читайте також: