Тейпування: що це за процедура і чому рівняни активно нею користуються? (ВІДЕО)

Олександр Старжинський чемпіон України з велотріалу 2012 року. Хлопець займається цим видом спорту вже близько 14-ти років. Тож про травми знає не з чуток. Для зняття напруги з м’язів звернувся до такого методу - як тейпування.

Олександр Старжинський спортсмен

“Кілька років тому дивлячись трансляції чемпіонатів, я бачив, що в закордонних спортсменів якісь незрозумілі кольорові наліпки на руках. Я не знав, що це таке. Почав шукати інформацію, зрозумів що це новий метод профілактики різних травм”.

При нагоді спробував і сам скористатись тейпами. Каже - ефект відчув.

Олександр Старжинський спортсмен

“Конкретно я при розтягуванні м’язів ліктя. тобто різні там так само були запалення ліктьового суглобу. При тому,якщо правильно використати тейп - воно знімає навантаження і як би біль реально проходить”.

А ось рівнянка Ангеліна з дитинства займається танцями, останні два роки балетом. На тренуваннях отримала травму, аби реабілітація пройшла успішно - звернулась до спеціаліста за тейпуванням.

Ангеліна Ярош балерина

“В коліно чашечка виходить вона фіксується і це вже виходить вона не ходить туди сюди, тобто зменшує вірогідність травми. Плюс трошки знімає біль”.

Та от, якщо раніше тейп був популярний серед спортсменів, зараз його активно використовують у косметології як засіб для схуднення. З такою метою тейпування робить і Юлія. Вже раніше так вона позбулась зайвих кілограмів. Втім, завдячує такому результату – комплексним підходом.

Юлія Корейська рівнянка

“Це було заняття, це було навантаження і це було харчування. В комплексі перший раз це було по сантиметрах це було 4 см пішло, і це було 3 кг”.

Реабілітолог Роман Ярмолюк розповідає, що тейпування стало популярним зовсім нещодавно в Україні, хоча у світі люди користуються цим методом вже давно. 

Роман Ярмолюк реабілітолог-масажист

“У першу чергу це спортсмени, проблеми опорно рухового апарату, для стабілізації, для підтримки різних суглобів, для зняття больових синдромів, болі в спині в колінах,в руках, в ногах, плечах, шиї. Різні ділянки тіла можна використовувати, вони клеються по ходу м'язів. Треба детально знати анатомію і клеїти в місцях від і до м'язу”.

Для такої процедури є і протипоказання, зокрема підвищена температура, травми на поверхні шкіри, хронічні хвороби та захворювання нирок і серця. Самостійно таку процедуру краще не робити.

https://www.youtube.com/watch?v=eiQQL1498xw&feature=youtu.be

Читайте також: