Скористатися вбиральнею: як вони працюють у Рівному? (ВІДЕО)

Замість двох старих – чотири нових. Рівненський безхатько ще півроку тому скаржився на відсутність громадських вбиралень у місті. Наразі питання почали вирішувати, щоправда простоять туалети лише до осені. У скільки обійдеться така розкіш місту, далі у сюжеті.

https://www.youtube.com/watch?v=aJQ2ya_MYa0

Дякую Вам, що Ви стримали своє слово і замість двох старих туалетів поставили чотири нових, - Андрій, скаржився на відсутність громадських вбиральнь у місті

Це Андрій, в лютому він звертався до міського голови з проханням встановити нові громадські вбиральні через їх малу кількість у центрі міста. Віднедавна вони з’явилися на Майдані Незалежності.

Біотуалети встановлені, особливо в центрі, і в усіх місцях, де є скупчення людей і де є необхідність наявності біотуалетів. Зокрема, в рекреаційних зонах, парках. Такі біотуалети будуть встановлюватися іще в центральному парку, в парку на Ювілейному (або ж парку ім. Червонія, новоназваному), в районі Басового Кута, - Олександр Третяк, міський голова Рівного

У березні Управління житлово-комунального господарства підписало з КАТП-1728 договір про встановлення й обслуговування біотуалетів. На балансі підприємства знаходиться 43 вбиральні. Їх обслуговування обійдеться міському бюджету у 170 тисяч гривень.

Перед святами, на пасхальні свята і провідну неділю будуть доставлені ще необхідних 4 штучки. Буде ще встановлений, коли буде закріплений маршрут, який рухається по Костромській, Новака у Новий Двір, там також буде встановлений на розворотному кільці – це вулиця Корнинська, також буде встановлений біотуалет на прохання водіїв, - Володимир Лапюк, заступник начальника управління ЖКГ

Біотуалети, встановлені в місті, - це сезонна опція через матеріал їх виготовлення. Скористатися вбиральнями можна до осені. Окрім двох, що встановлені на постійній основі – на кінцевій зупинці громадського транспорту на вул. Волинської Дивізії та на кладовищі «Нове».

Вони виготовлені із матеріалу, що не дозволяє їх утримувати особливо у зимову пору, бо мінусова температура і при замерзанні ці біотуалети фактично будуть зруйновані, тому чисто технічно їх не можна використовувати в холодну погоду, в зимовий період, - Олександр Третяк, міський голова Рівного

У сусідньому Луцьку журналісти місцевого видання «Конкурент» на інтерактивній карті відмітили, скільки у місті громадських вбиралень та біотуалетів. Вони або зачинені, або у занедбаному стані. У Києві ж, на противагу, облаштували 11 автоматизованих вбиралень – за користування можна розрахуватися карткою.

Ще у лютому 2013-го тодішній міський голова Рівного Володимир Хомко зазначав, що побудують стаціонарну громадську вбиральню за кінопалацом «Україна».

Єдине місце, де ми придумали, це за кінопалацом «Україна». Ми перегодимо клумбу так, що на площу заїжджати машини не зможуть. Якщо ви звернули увагу, там така «качелька» ставиться, там є проїзд між клумбами, то ми клумбу продовжимо таким чином, що на площу заїхати вже ніхто не зможе. Таким чином площа буде домощена і зроблена виключно пішохідною, - Володимир Хомко, міський голова Рівного (2008-2020рр.)

Тож намір минулої міської влади побудувати в центрі стаціонарний туалет лишився лише наміром. Новообрана міська влада повідомила, що наразі перемовини про це не йдуть.

Читайте також: