Чи безпечним для життя є місто Рівне? (ВІДЕО)

На одній із зупинок міста рівнянин Ярослав чекав на маршрутку. Якраз повертався із тренажерного залу. Аж раптом.

Ярослав – рівнянин

«Підійшло до мене три молодика, ростом з мене.»

«Перший підійшов до мене і запитав»

«Слишиш єсть пару капєєк»?

Хлопець не розгубився.

Ярослав – рівнянин

«Так, як я хожу на бокс і на рукопашку. Я зробив так: хлопці та не має. Кидаю рюкзака і першою рукою, яка була провів прямий удар в обличчя. Другою додав. Провів класичну двієчку з боксу. Молодик цей впав. Другому, який стояв з бітою – він замахнувся, але встиг зреагувати. Обняв його прихватив рукою і з ліктя провів йому удар в обличчя. Третій побачивши це, він стояв видно на шухері, почав тікати»  

У той вечір нападники піймали облизня. Втім частіше буває навпаки. Нещодавно серед білого дня зарізали 30-річного рівнянина. Його життя зловмисник оцінив у 20 гривень. Нападника затримали. Та чи стане від цього безпечніше? Працівники швидкої медичної допомоги вважають, що ні. Василь та Володимир бачать інший бік здавалося б невеликого провінційного міста.

Василь – лікар виїзної бригади швидкої допомоги

«Якщо взяти до карантину… Октант, Торнадо, які у нас існували, Лагуна, Стадіо Паб – це постійні розбірки. Починаючи від 23:00 і до 5 години, поки не порозходяться. З бійками, з усім. Часом різалися. Стала молодь більш жорстокою. Бійки такі. Не думаючи про нанесення травматизму, ще щось. Б’ють поки не впаде»

Володимир працює водієм швидкої. За 25 років практики набачився різного. Каже, останні роки у місті неспокійно.

Володимир – водій бригади екстреної медичної допомоги

«Фактично останні декілька років, якраз вони є, як на мене, криміногенними у вигляді жорстокості і самих отих самих побиттів. Що б’ють не розбираючи, не дивляться живий-неживий. Б’є поки людина не перестане рухатися»  

У патрульних свої спостереження. Кажуть, роботи у місті й справді багато.

Оксана Юрченко – речниця УПП у Рівненській області  

«Згідно нашої статистики, то вулиці, які мають найбільшу концентрацію злочинів – це вулиця Соборна. Це й недивно, бо вона найбільша. Київська, Академіка Грушевського та Ст. Бандери. День коли якраз найбільше трапляється злочинів це субота. Майже усі правопорушення вчиняються в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Колись патрульний один мені казав, якби не було б алкоголю, то у нас не було б роботи»

Безпека громадян у місті – кропітка робота. І важливо дбати про неї завчасно. Бо інколи буває уже надто пізно.

https://www.youtube.com/watch?v=OkVyR5jvlXo&feature=youtu.be

Читайте також: