Radio
Online
Повiдомити новину

Жіноча команда БК "Рівне" в першому матчі турніру зіграє з одним з фаворитів змагань

Федерація баскетболу України ще повністю не затвердила календар змагань у найвищому дивізіоні, але поставила перед фактом та погодила з учасниками турніру розклад стартових ігор.

Попередньо гра з одним з фаворитів змагань “Київ-Баскет” має відбутися в столичному “Палаці Спорту”. 

Більше ніхто в цей день грати не буде. Згідно отриманих декількох проектів календаря, після цього матчу, найближчі ігри Суперліги відбудуться або 27 вересня, а за іншою версією аж 12 жовтня. Офіційний та повний календар змагань у ФБУ обіцяють оприлюднити найближчим часом.

Нагадаємо, що в сезоні 2019-2020 в жіночі Суперлізі гратимуть лише сім команд – це “Динамо-НПУ”, “Київ-Баскет”, “Чайка-ДЮСШ”, БК “Франківськ-НПУ”, БК “Рівне”, “Інтерхім-ОСДЮСШОР” та “Вінницькі Блискавки”. На першому етапі змагань усі команди зіграють кожна з кожною в чотири кола, а потім на кращих очікує плей-офф.

Жіноча команда БК “Рівне” наразі активно готується до старту в сезоні. Баскетболістки провели тренувальний збір у “Червоній Калині”, а зараз тренуються у Рівному. Як ми повідомляли, керівництву клубу вдалося зберегти лідерів команди Вікторію Шматову, Людмилу Спиридонову, Тетяну Гаврильчик та Владу Кібу, саме на їх здібності та майстерність найбільше розраховують тренери для здобуття переможних результатів у кожному матчі.

БК "Рівне"

Читайте також: