Radio
Online
Повiдомити новину

Ще 15 нових сільських амбулаторій запрацюють навесні на Рівненщині

Все це передбачено ініціативою Президента України «Доступна медицина». В її рамках перша з таких амбулаторій вже запрацювала в селі Забороль Рівненського району.

«Будуючи інфраструктурні проекти необхідно думати про людей. Тих, хто там працюватиме та тих, хто буде користуватися послугами. Саме тому, необхідно не лише реалізовувати проекти, а й піднімати їх якість. А це безбар’єрність, енергоефективність, безпечність. Саме тому зараз в Україні впроваджуються величезна кількість нових будівельних норм», - зазначив Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час наради з лікарями та головами ОТГ Рівненщини.

Сільські амбулаторії будуються за сучасними нормами, з автономним опаленням, водопостачанням, медичним обладнанням та меблями тощо. Половина з них буде із житлом для лікаря, транспортом і обов’язково з телемедициною.

Втім сучасні державні будівельні норми повинні застосовуватися й до інших об’єктів, наголосив заступник Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Пархаладзе:

«Пріоритети – це дороги, садочки, школи, лікарні, спортивні об’єкти, ЦНАПи. Адже, коли людина приходить в сучасний офіс, звертається у ньому за послугами, то в неї виникає зовсім інше враження від влади».

Рівненська обласна державна адміністріція.

Читайте також: