Radio
Online
Повiдомити новину

Магнолії, сакури, тюльпани: у Рівному квітнуть улюблені фотозони містян

Весна у Рівному вражає: у різних частинах міста одночасно зацвіли магнолії, сакури та тюльпани.

Найпопулярнішим місцем для фото серед рівнян та гостей міста є магнолії, що ростуть на вулиці Степана Бандери. У хорошу погоду тут дуже людно, дерево ні на хвилину не залишається без уваги та охочих зробити фото. Люди роблять селфі, звичайні фото на телефон та навіть професійні фотосесії. Якщо ви хочете і собі фото біля цього квітучого дерева, то радимо поспішати, бо магнолія уже почала перецвітати.

Інша магнолія у Рівному знаходиться на подвір'ї Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства, що на вулиці Пушкіна. Цьогоріч дерево розквітло на два тижні пізніше, ніж зазвичай. Магнолія Суланжа росте тут вже близько 30 років.

Ще однією популярною живою фотозоною у рівнян є сакури, що квітнуть біля Драмтатру. Цьогоріч через пізнє потепління, тут наразі цвіте одне дерево з п'яти. Тому якщо хочете зробити фото на фоні рожевих, ніжних квіточок, ще маєте час.

Окрім магнолій та сакур, вже традиційно, у ценрі Рівного на Майдані Незалежності, розквітнули кольоровим килимом тюльпани. Тут білі, фіолетові, помаранчеві, жовті квіти, висаджені рівними геометричними лініями. Доглянуті клумби тюльпанів також милують око і у інших частинах міста.

А де найбільше любите фотографуватися Ви?

Шукайте нас ???

Офіційний сайт:

https://itvmg.com/

Соціальні мережі:

► Ми у Facebook - https://www.facebook.com/itv.media.group

► Ми в Instagram - https://www.instagram.com/itv_mg/

► Наш Telegram-канал: https://t.me/itv_mg

Читайте також: