Radio
Online
Повiдомити новину

5-річна дівчинка яка вчора потрапила у смертельну ДТП біля Рівного потребує допомоги

У салоні "Деу" перебувала 30-річна жінка зі своєю 5-річною донечкою Кароліною та батьками - 55-річним батьком, який перебував за кермом, та 53-річною мамою. Усі вони - мешканці села Голосковичі Львівської області. Вони саме везли дівчинку на обстеження у лікарню, адже в неї були проблеми зі здоров'ям.

Внаслідок цієї ДТП дідусь та бабуся Каролінки загинули одразу на місці пригоди, а її мама померла вже у лікарні. Сама ж дівчинка наразі перебуває у реанімації Рівненської міської лікарні у важкому стані - їй провели операцію та видалили селезінку. Також в неї перелом руки та ноги. У дівчинки також ще є братик.

Для родини Кароліни це непоправне горе - втратити одразу трьох рідних людей. Крім цього, на те, аби врятувати дівчинку, щодня потрібні немалі кошти. Тому родичі звертаються до усіх небайдужих допомогти фінансово батькові потерпілої дівчинки.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку: 5168 7573 5754 2853 (Фундига Андріана Василівна).

До слова, за результатами медичного освідування, водійка "Порше" була тверезою. Слідство у цій справі триває. Його взято під контроль прокуратури області.


Читайте також: