Radio
Online
Повiдомити новину

300 мільйонів гривень на ремонти в Рівному : куди і хто їх витратив розкаже Антикорупційна карта ремонтів

заголовкове фото ілюстративне

Експерти ГО “Антикорупційний штаб” створили інтерактивний інструмент, яким можна легко і просто контролювати мільйони гривень, які щороку виділяються місцевою владою на оновлення інфраструктури і модернізацію українських міст. У разі невиконання або неякісного виконання робіт, кожен громадянин може зафіксувати цей факт шляхом коментаря чи фотографії об’єкту. Карта ремонтів вже допомогла запобігти ряду порушень і зберегла близько 2 млн гривень для українських міст. 

На презентації буде розкрито, як саме експерти Антикорупційного штабу перевіряють чи виконаний ремонт належним чином, і як, у разі необхідності, звертаються до контролюючих або правоохоронних органів. 

Спікерами прес-брифінгу виступлять: 

• Юлія Гречка, керівниця проекту “Антикорупційна карта ремонтів”; 

• Галина Янченко, засновниця ГО “Антикорупційний штаб” 

• Паладійчук Сергій Богданович, В.О. голови Рівненської міської ради 

• Хмилецький Олексій Віталійович, Заступник міського голови м. Рівне 

Додатково: 

Антикорупційний штаб – громадська організація, створена у 2014 році. ГО “Антикорупційний штаб” розробляє цифрові інструменти, які підвищують спроможність громадян контролювати прозорість та ефективність роботи органів місцевої влади. Метою Антикорупційного штабу є запобігання і протидія корупції, а також зменшення толерантності до корупції серед населення. 

Додаткова інформація за телефоном +38(073)500-50-22 або на e-mail: [email protected] 

Читайте також: